Yılık İlk Kitap Fuarı!
Çukurova Kitap Fuarı 10 Yaşında!
GENEL

Kitap Fuarları yılın en keyifli zamanları. Tüm problemleri kısa bir süreliğine unutturan ve kitapların tozlu sayfaları üzerinde adım adım dolaştıran fuarlar kitapseverler için birnevi festival ve yıllık kitap alışverişi yapılabilen ayrı bir dünya. 2017’nin ilk Kitap Fuarı olma özelliği taşıyan Çukurova Kitap Fuarı ise 10. kez kapılarını kitapseverlere açacak.

7-15 Ocak 2017 tarihleri arasında 9 sün süreyle TÜYAP tarafından TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Çukurova Kitap Fuarı panel, söyleşi ve çocuk etkinlikleriyle, imza günleriyle ve yayınevleriyle Adana ve çevre şehirlerdeki kitapseverleri ağırlayacak. Bu yıl da diğer yıllar gibi 70 kültür etkinliği, 300 yazarı ve 250 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu ile Çukurova’ya kitap baharı getiren Kitap Fuarı, kaldığı yerden bereketli Çukurova topraklarında yeşermeye devam edecek.

Kitap Fuarı etkinlik takvimi, katılımcı yayınevleri ve konuk yazarlar Aralık ayı sonunda www.cukurovakitapfuari.com sitesinden ve Çukurova Kitap Fuarı sosyal medya hesaplarından duyurulacak. Ziyaretçilerin ücretsiz giriş yapabileceği Çukurova 10. Kitap Fuarı, 7-14 Ocak 2017 tarihlerinde 10:00-20:00, fuarın son günü olan 15 Ocak 2017 tarihinde ise 10:00-19:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Çukurova Kitap Fuarı etkinlik takvimini kaçırmamak için siz de sosyal medyada aşağıdaki hesapları takip edebilirsiniz:

www.facebook.com/cukurovakitap

www.instagram.com/kitapfuari

www.twitter.com/kitapfuari

Diğer Genel İçerikleri